Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

O nás

 

Jsme taková normální rodinka ( a to doslova a do písmene), která žije v domku se zahradou. A protože si naše dvě dcery už dlouho přály pejska, bylo  jen otázkou času, kdy do naší domácnosti přibude čtyřnohý kamarád.

V listopadu 2007 jsme si domů přivezli Roye  jako předčasný vánoční dárek. 

S každodenními radostmi a starostmi, které s pejskem přišly,  se náš život rázem změnil. J.

 

 

Roy

 

Roy je temperamentní a sebevědomý pes, který je hodně fixovaný na naši rodinu. Je to šílený mazel a uličník. Co jsme s ním už všechno zažili, by bylo na dlouhé vyprávění. U domu máme zahradu, takže  Roy spí v noci v krásné boudě ve velkém kotci. Přes den, když nikdo není doma, těžce přetrpí kňučením na zahradě a nedočkavě vyhlíží kdo přijde první domů a vysvobodí ho. Nejraději je s námi doma, to pak  o něm vůbec nevíme, někam si zaleze, ani nedutá a užívá si naší společnosti.

Protože jsme zodpovědní páníčci, tak s Royem už od jeho 4. měsíce chodíme na cvičák v Opavě a stali jsme se členy kynologického klubu ZKO Opava.

Obě naše holky se musely aktivně zapojit do výcviku. Roy je silák, tahoun a někdy poděs, proto otěže při cvičení převzala starší dcera Katka a s mojí asistencí trénujeme a snažíme se vychovat z Roye správného choďáka. Roy je šikulka a rychle se učí novým věcem.

V letošním roce 2009 máme za sebou složené tři zkoušky ZZO, BH a ZOP. Také jsme začali zkoušet jeho stopařské vlohy. Uvidíme zda v příštím roce zvládneme i další zkoušky doplněné o stopařskou část.

 

 

 

Roy byl v letošním roce (2009) uchovněn  díky skvělé povaze, vzhledu a výborným výsledkům DKK 0/0.  Nabízíme výhodné podmínky krytí. Můžete nás kontaktovat na uvedeném telefonu.